Online psikolog soru sor chat hizmeti ile internet üzerinden psikolog yardımı alabilirsiniz. Psikolog sor cevaplasın yöntemi burada. internetten psikiyatri yardımı almak isteyenlere online psikiyatri soru sor cevap al hizmeti.

Birtakım sorunlarınız var ve tek başınıza yol almak yerine alanında uzmanlarla görüşüp en sağlıklı şekilde yol almak istiyorsanız hoş geldiniz. Doğru yerdesiniz. Anlaşmalı olduğumuz psikologlar ve psikiyatri alanında belli bir noktaya gelmiş uzmanlarla buluşma noktası olan bu hizmet pek çok kişi için çölde bir vaha niteliğinde. Psikiyatristiniz bir nevi cebinizde!

Online Psikolog Chat-Soru Sor Sistemi nasıl çalışır?

Online psikolog chat sistemi ve bu sistemde soru sorma detaylarını hemen aktaralım.

Öncelikle sistemin ücretsiz olmadığını belirtelim. Çünkü anlaşmalı olduğumuz psikolog veya psikiyatristlerin sizin sorunlarınıza ne kadar mesai harcamaları gerektiği şu an için belirsiz. Bir uzmanın karşı tarafın sıkıntılarını tam olarak anlayabilmesi ve o sorunlara çözüm üretebilmesi için saatlerce görüşme yapılması gerekebilir. Hayatlarımızda en önemli şeyin zaman olduğunu düşünürsek böylesi bir hizmetin ücretsiz verilmesinin neden mümkün olmadığını siz de takdir edeceksinizdir.

Gelelim diğer detaylara… En aşağıda göreceğiniz butona tıklayarak sisteme kaydınızı yapar ve ödemenizi tamamlarsınız. Bunun ardından e-mail adresinize sipariş tamamlandı maili gönderilir. Bu mail içerisinde sorunlarınızı yazıp iletebileceğiniz bir mail adresi göreceksiniz. O mail adresi üzerine tıklayarak açılacak olan yazı alanına sorunlarınızı, yardım almak istediğiniz detayları yazar ve gönderirsiniz. Şikayetleriniz incelenir ve sizin durumunuz için en uygun olabilecek uzman kişi atanır. Size atanan uzman kişi ile görüşmelerinizi sürdürerek online yardım alabilirsiniz.

internet üzerinden psikolog yardımı avantajları

internetten psikiyatri yardımı almanın pek çok avantajları bulunmaktadır. Evinizin konforunda uzman kişiden yardım alıyor olmak en büyük rahatlıklardan biridir. Trafiğe çıkmak zorunda kalmamak, bir hastaneye ya da muayenehaneye gitmek için zaman kaybetmek zorunda kalmamak başlıca avantajlardandır. Kimi insanlar yüzlerinin görünmesinden, kimliklerinin bilinmesinden de hoşlanmazlar. Daha doğrusu doktoru tarafından kim olduğunun bilinmesini istemeyebilirler. Bu avantajı da bulunmaktadır.

Fakat şöyle bir detay da bulunmaktadır. Size atanan uzman kişi ile görüşmeleriniz neticesinde uzman kişi tarafından riskli bir durum sezilirse ve sizin sağlığınız için en iyisinin bir uzmanla yüz yüze görüşmek olduğuna karar verirse hem size hem de sisteme bu ikazı yapar. Bu aşamadan sonra isterseniz o uzmanla yüz yüze seanslara devam edersiniz ya da arzu ederseniz bu sistemde olmayan kendi seçeceğiniz başka bir uzmanla da yolunuza devam edebilirsiniz. Bu sistemde danışanlara herhangi bir yaptırımda bulunulmaz. Önemli olan öncelikle danışan kişinin sağlığıdır.

Online Psikolog Soru Sor Şimdi

internet üzerinden psikolog yardımı almaya başlamak için aşağıdaki görseli tıklayabilir, satın alım işleminizi tamamlar tamamlamaz soru sor adımına geçebilir ve mailinizi hemen gönderebilirsiniz.

Yorum

 • Mert
  Cevapla

  Merhaba,
  Yaklasik 2 yil once bosandik 4 yil evliydik esim mardin ben ise kirklareli, ailesi ile hic anlasamadim ve hep uzak durdum ailesi de surekli evligime mudahil oldu evde surekli huzursuzluk yasadik ve ayrildi bir kizim var ve cocugu bana gostermiyorlar yonetici olarak calisiyorum fakat cevreye bu durumu soyleyemedim utaniyorum boyle birseyi kabullenemiyorum kizimi ozluyorum normal hayatima adapte olamiyorum ne onerirsiniz saygilar.

 • Bahar
  Cevapla

  Merhabalar. Ben son 1 aydır sürekli huzursuzum. Sürekli içim daralıyor ağlamaklı bir haldeyim. Bazen yaşadığım şeylere anlam veremiyorum. Her şey rüya gibi geliyor. Sürekli bayılacakmış gibi bir his yaşıyorum. Dışarı çıkmaktan çok korkuyorum. Hep evde kalmak istiyorum. 1 yıl önce agorafobim de vardı ve ilaç kullanıyorum bunun için. Ama bu yaşadığım şey daha farklı. Bu yaşadığım şeyin adı ne ve düzelmek için ne yapmalıyım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir